üst banner
Kayhan Akbay Önemli Açıklamalarda Bulundu
www.tosyaspor.com.tr

Tosya Spor A.Ş. lig bitimine 1 hafta kala Şampiyonluğunu ilan ederek, Kastamonu Reşat Yılmaz 1. Amatör Küme Lig Şampiyonu oldu.

kayhan-akbay

Karşılaşma sonrası Genç Antrenör Kayhan Akbay sezon geneli ile ilgili olarak detaylı açıklamalarda bunuldu.

Akbay açıklamasında ” Sezon başında 7-8 futbolcumuz dışında hemen hemen toplama sayılacak bir takımla başladık ve kısa surede birlik beraberliği sağlayıp takım olmayı başardık. Bize nazaran rakiplerimiz daha oturmuş bir kadroya sahipti ama biz bu kısa surede iyi çalışıp ve eksik bulduğumuz noktalara tanıdığımız 3-4 arkadaşımızı aramıza kattık.

Onlarında uyum sureci yaşamadan takıma verdikleri katkılar sayesinde iyi sonuçlar aldık ve kotu dahi oynasak kazanmayı alışkanlık haline getirmiş bir takım oluşturduk. Bu sureçte sadece işimizle ilgilenip başkalarının ne yaptığına bakmazsızın ipi göğüsledik ama herşey bitmiş değil şuan.

Bizim için önemli olan play off maçını kazanıp Tosya Sporu tekrardan özlem duyduğu yere BAL Ligine çıkararak asıl hedefimize ulaşmak istiyoruz.

Bu süreçte yanımızda olan yönetim kurulumuza tesekkür ederken, ayrıca bizim verdiğimiz özveriyi sahada sporcularım da kat kat fazlasını verdikleri içinde hepsini ayrı ayrı alnından öpüyorum. Bu hafta oynayacağımız karşılaşma formalite maçı olacak.

Önümüzdeki hafta Play Off maçı için kamp programımızı kesinleştirip, kamp dönemine giricez, çok iyi hazırlanarak BAL Ligine çıkmak istiyoruz. Bu şampiyonluğu tüm Tosya halkına armağan ediyoruz.” dedi. (Alaattin Keşoğlu)

Diğer Tosya Spor Haberleri:

TOSYA, SPOR İÇİN ELE ELE VERDİ
TABAKOĞLU "GENÇLERE YATIRIM BİZİM YAŞAM FELSEFEMİZ"
Tosya Spor Küre BLD Bakır Spor'u 8-0 Yendi
Tosyaspor'dan Sezon Açılış Maçı
Tosyaspor Çatalzeytinspor ile Karşılaşacak
Tosyaspor U15 (4) - İnebolu GSK U15 (0)
Tosyaspor U15 Takımı Farklı Kazandı 4-0
U15 ŞAMPİYONLUĞU SON MAÇA KALDI
468x15
HABER BİLGİLERİ
Bu haber 01 Nisan 2016, 15:48 tarihinde Futbol Haberleri, Tosya Spor Haberleri kategorisinde yayınlandı.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite:

Benzer Haberler
Reklamlar

1. Amatör Küme 16. Hafta Puan DurumuPopüler Haberler


Anket
Anket Bölümü
y
Yorumlar
y
123