üst banner
Unutulmayacaksın Adını Yaşatacağız
www.tosyaspor.com.tr

Rahmetli Ahmet Sirkeoğlu’nun adını Yaşatmak İstiyoruz.

ahmet-sirkeoglu
Bir süre önce yakalandığı hastalık ile mücadele etti,Tedavilerine Ankara ve İstanbul’da çeşitli hastanelerde sürdürdü. Kısa bir süre önce Tosya’ya gelerek özlediği Tosya’yı eş dost ve arkadaşlarını görmek istedi, kısa sürelide olsa görebildiklerini gördü hasret giderdi vedalaştı ve tedavisi için İstanbul’a geri döndü. Yakalandığı hastalık ile savaşını çok mücadele etmesine rağmen kaybederek erken yaşta hayata gözlerini yumarak aramızdan ayrıldı.

15.08.2016 Cumartesi günü Acı haber sosyal medya’dan duyuruldu, Vefat ettiğini öğrenenler önce inanamadı, kimse inanmak istemedi, Nasıl inanılırdı ki? Yıllarca Tosya’da esnaflık yapmış birçok sosyal aktivitelerde görev ve sorumluluk almış, en küçüğünden en büyüğüne kadar sevilmiş sayılmış, güler yüzlü hatırgah, pozitif enerj dağıtan Tosya’nın Hacı Abi’sinin vefat haberi ilçe halkı üzerinde adeta şok etkisi yaptı. Erken yaşta hayata veda etmesi tüm sevenlerini yasa boğdu derinden üzdü.

16.08.2015 Pazar günü saat 10.00’da Tüm sevenleri akın akın cenaze namazına katıldı, Musalla deyim yerinde ise doldu taştı, birçok vatandaş cenaze namazını yolun ortasına kadar uzanan saf’ta kıldı. Hep bir ağızdan Hakların ” Helal Olsun” denilmesinin ardından cenaze namazı kılındı ve akabinde Asr-i Mezarlığındaki Aile kabristanlığına defnedildi.

Vefatı’nın 6. gününde sevenleri halen bu şok’u atlatamadı, Esnaflığı bırakıp kendini hayır işlerine adamıştı. Ne Mutlu ona ki arkasında binlerce kendisine hayırla dua edecek dost ve seven bıraktı.

Rahmetli Sirkeoğlu, geçmiş yıllarda sportif alanlarda da birçok görevler alarak spor’a ve futbol’a maddi manevi destek verdi. Altınkuşak Spor Kulübü, Tosya Belediye Spor gibi kulüplerde uzun yıllar görevler alarak yöneticilik yaptı. Gençlerin spor’a yönlendirilmesine oldukça önem verirdi bu alandaki tüm faaliyetleri destekleyip katkı vermişti.

Tosyaspor A.Ş henüz proje aşamasında iken bile, Rahmetli Sirkeoğlu, Tosya’ya kazandırılacak yeni bir spor kulübü projesini duyduğunda çok sevinmiş, gençlerin spor yapmalarına olanak sağlanacağı için proje fikrini destekleyerek, kulüp yöneticiliği hakkında tecrübelerini ve düşüncelerini paylaşmaktan memnuniyet duymuştu.

Tosyaspor A.Ş. Yönetim kurulu olarak, Rahmetli Ahmet Sirkeoğlu’nun adının ebediyyen yaşatılması amacıyla Tosya Belediye Başkanlığınca alınacak olan bir karar ile, Tosya’nın herhangi bir park veya caddesine isminin verilmesini arzu ve temenni ediyoruz.

Bu vesile ile Tosyaspor Kulübü Yönetimi olarak Ailesine başsağlığı, eş dost ve akrabalarına sabır diliyoruz.

Nur içinde yatsın, Cenab-ı Hak Cennetine kabul ettiği kullardan eylesin…

Tosyaspor Klubü Başkanlığı

Diğer Tosya Spor Haberleri:

Tosya Meslek Yüksek Okuluna Kastamonu'dan Büyük Destek
Tosya Spor A.Ş. Osmancık Belediye Spor'u 8-0 Yendi
TOSYA SPOR A.Ş. YENİ YÖNETİMİNİ OLUŞTURDU
Tosya Spor Pınarbaşı Spor Maçına Davet
Kastamonuspor Ziraat Türkiye Kupasında Kasımpaşa İle Oynayacak
Tosya Spor'dan Flaş Transfer
Tosyaspor'un U15 Takımı Fark Attı 7-1
İhsan YILMAZ " Kastamonu Spor 1966 Gururumuzdur "
468x15
HABER BİLGİLERİ
Bu haber 21 Ağustos 2015, 12:44 tarihinde Dernek Haberleri, Futbol Haberleri, Tosya Spor Haberleri kategorisinde yayınlandı.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite:

Benzer Haberler
Reklamlar

1. Amatör Küme 16. Hafta Puan DurumuPopüler Haberler


Anket
Anket Bölümü
y
Yorumlar
y
123