üst banner
Tosya Protokolu Spor İçin Toplanıyor
www.tosyaspor.com.tr

Geçtiğimiz aylarda Tosya Belediye Spor’un Kastamonu’ya devredilmesinin ardından İlçe genelinde oluşan Sportif faaliyet boşluğu’nu kapatmak için Resmi kurumlar ve STK ‘lar nezdinde çalışmalar başlatıldı.

tosya-protokolu

 

Resmi müracatların tamamlanmasının ardından Tosya Spor A.Ş. ve Tosya Spor Klubü resmen kuruldu ve çalışmalara start verildi. Önceki haftalarda resmi kurum ve kuruluşları ziyaret ederek Klup tanıtımına başlayan Tosya Spor Kulübü yöneticileri, geniş çaplı yeni bir toplantı daha organize ederek A’dan Z’ye tüm Sportif konuların ele alacağı bir toplantı düzenliyor.

” Spor İçin Elele ” ana temasıyla yola çıkan Tosya Spor Kulübü 26 Kasım Çarşamba akşamı saat 18:30’da  Doğramacı Otel’de, Tosya Protokolü ile detaylı bir toplantı yapacak. İlçe protokolünün yanısıra toplantıya , Okul Müdürleri ve Beden Eğitimi öğretmenleride katılacak.

Yapılacak olan toplantıda, Alt yapı’nın desteklenmesi ve güçlendirilerek kendi sporcusunu kendi yetiştiren bir ilçe oluşturmak, Tosya genelinde futbol’da oluşan ilgi ve alakayı yeniden kazandırmak, Sportif branşlarda Tosya’nında bu yarışların içerisinde olduğunu göstermek ve Futbol Takımına sahip çıkarak destekleyerek yeniden ayağa kaldırmaya yönelik detaylı bir istişare toplantısı yapılacak.

26 Kasım akşamı yapılacak olan toplantı ile ilgili açıklama yapan Tosya Spor Kulubü başkanı İhsan YILMAZ ” Çarşamba akşamı yapılacak olan toplantı detaylı ve kapsamlı olacak, Tosya’mızda sportif faaliyetlerin devamı ve sürekliliği için böyle istaşere organizasyonları mutlaka gereklidir. Özellikle Futbol branşı Tosya’mız için çok önemlidir. Tosya Spor Kulübü olarak temellerini sağlam attığımız bu yeni oluşumda 7’den 70’e tüm spor severlerin, tüm resmi kurum ve kuruluşlar’ın yanı sıra STK’larında desteklerini bekliyoruz. Bu yüzden tüm birimleri harakete geçirerek Tosya’da Spor’u yeniden ayağa kaldıracağımıza inancımız tamdır.” dedi.

Alaattin KEŞOĞLU – Tosya Spor Kulübü Basın Sözcüsü

Diğer Tosya Spor Haberleri:

Pınarbaşı Spor 1 - Tosya Spor A.Ş. 6
Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun
Tosyaspor Ormanspora Acımadı
Lider Tosya Spor İnebolu Deplasmanına gidiyor
Tosyaspor U13 ve U15 Takımı Puanla Döndü
U15 ŞAMPİYONLUĞU SON MAÇA KALDI
Şampiyon Tosya Spor Kupa Kaldırdı
TOSYA SPOR KULÜBÜ'NDEN KAMUOYU DUYURUSU
468x15
HABER BİLGİLERİ
Bu haber 10 Ocak 2015, 12:29 tarihinde Dernek Haberleri, Tosya Spor Haberleri kategorisinde yayınlandı.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite:

Benzer Haberler
Reklamlar

1. Amatör Küme 16. Hafta Puan DurumuPopüler Haberler


Anket
Anket Bölümü
y
Yorumlar
y
123