üst banner
Tosya Meslek Yüksek Okuluna Kastamonu’dan Büyük Destek
www.tosyaspor.com.tr

Geçtiğimiz hafta Kastamonu’da bir dizi tanıtım ziyaretlerinde bulunan Tosya Spor Kulübü Başkanı İhsan YILMAZ, Tosya Meslek Yüksekokuluna ek bina olarak temelleri atılan ve inşaatına devam edilen Fakülte Binası içinde ayrı bir ziyaret programı gerçekleştirdi.

tahsinbabas-mahiraltikulac-ihsanyilmaz

Kastamonu Belediye Başkanı Sayın Tahsin BABAŞ, Kastamonu Spor 1966 Kulübü Başkanı Sayın Mahir ALTIKULAÇ ve Tosya Spor Klübü Başkanı İhsan YILMAZ arasında geçen Başkanlar Zirvesinde, Kulüp Başkanı İhsan YILMAZ , Tosya MYO Fakülte Binasının son durum hakkında bilgi verirken; maddi sıkıntılardan dolayı Fakülte binasının durma aşamasına geldiği ve planlanan tarihler arasında faaliyete geçemeyecek olmasının Tosya MYO için eğitim sıkıntısı oluşturacağını ve dolayısıyla Kastamonu Üniversitesi’ninde bu konuda imajının zedeleneceğini dolayısıyla Kastamonu için de sıkıntılı bir durum olacağının altını çizdi. Tosya MYO Ek Fakülte binası için görüşümelerin yapıldığı sırada toplantıya Ak Parti İl Başkanı Sayın Metin ÇELİK ‘te katıldı. Fakülte binasının inşaatı hakkında yaşanan sıkıntıları İl Başkanı ÇELİK’e de anlatan İhsan YILMAZ; ” İnşaatın devamlılığı konusunda Kastamonu olarak sizlerden yardımlarınızı bekliyoruz, Tosya MYO yaptırma ve yaşatma derneği başkanı ve aynı zamanda Tosya Belediyesi 2.Başkanımız Sayın Fazıl ATEŞ ‘te sizlerden bu konuda Tosya adına destek bekliyor.” dedi.

Belediye Başkanı Sayın BABAŞ, Kulüp Başkanı Sayın ALTIKULAÇ ve İl Başkanı Sayın ÇELİK, görüşmeler sonrasında, Tosya MYO yaptırma ve yaşatma derneği başkanı Fazıl ATEŞ’i ve beraberindeki heyeti Kastamonu’ya davet etti ve yapılması gerekenler hakkında görüşmelere açık olduklarını, İl olarak ellerinden gelen her türlü yardımı ivedi olarak Tosya ve Eğitim için vermeye hazır olduklarını ifade ettiler.

Başkanlar zirvesinden çıkan Destek sözü sonrası, önümüzdeki günlerde Fazıl Ateş başkanlığındaki heyet ve protokolün Kastamonu’ya giderek, yapılması gereken acil destek yardımları konusunda Kastamonu Belediye Başkanı Sayın Tahsin BABAŞ ile görüşme yapması bekleniyor.

Aynı toplantıda dile getirilen Tosya – Kastamonu yolunun da bir an önce programa alınıp projelendirme ve yapım aşamasına getirilmesi konusunda gereken hassasiyetin gösterileceği yine Sayın Başkanlar tarafından dile getirilmiştir.

Gerçekleşen görüşmeler sonrası kısa bir açıklama yapan Tosya Spor Kulübü Başkanı İhsan YILMAZ ; ” Yaptığımız bu görüşmelerin Tosya’mız ve Kastamonu’muz için hayırlı olacağını ümit etmekteyiz.Tosya Spor , Tosya MYO ve Tosya-Kastamonu Bölünmüş yol konusunda desteklerini bir defa daha teyit eden Ak Parti il Başkanı Sayın Metin Çelik beye, Kastamonu Belediye Başkanımız Sayın Tahsin Babaş beye ve Kastamonu Spor 1966 Kulübü Başkanı Sayın Mahir Altıkulaç beye Tosya adına şükranlarımızı sunuyoruz. “dedi.  Alaattin KEŞOĞLU (Tosya SK Basın Sözcüsü)

Diğer Tosya Spor Haberleri:

Tosya Spor Yönetimi Kaymakam CIBIR'ı Ziyaret Etti
Tosya Spor'da Transfer Harekatı Devam Ediyor
Başkan ŞAHİN " Tosya Spor Başarılı Olacaktır " Dedi
Tosyaspor A.Ş. Küre'ye Fark Attı 5-0
Tosya'da Altyapı Futbolcu Seçmeleri Başladı
Tosyaspor'dan Sezon Açılış Maçı
Tosya Spor'dan Flaş Transfer
Tosyaspor Şampiyonluğa Kar Kürüyerek Hazırlanıyor
468x15
HABER BİLGİLERİ
Bu haber 14 Ocak 2015, 10:00 tarihinde Dernek Haberleri, Tosya Spor Haberleri kategorisinde yayınlandı.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite:

Benzer Haberler
Reklamlar

1. Amatör Küme 16. Hafta Puan DurumuPopüler Haberler


Anket
Anket Bölümü
y
Yorumlar
y
123